+48 41 252 45 69
+48 792 700 729

+48 510 304 430 - internat


Szkoły Korpusu Kadetów

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną. 

Zespół Szkół Korpusu Kadetów to:

  • Liceum Akademickie Korpusu Kadetów
  • Technikum Korpusu Kadetów
  • Szkoła Branżowa I Stopnia

Prowadzimy rozmaite szkolenia wojskowe, przygotowujące do służby wojskowej. 

Dlaczego Szkoły Korpusu Kadetów

Szkoły Korpusu Kadetów to nie tylko fantastyczna atmosfera, to przede wszystkim gwarancja wysokiego poziomu nauczania, dobrego wychowania i dyscypliny. Lekcje odbywają się nie tylko w budynku szkolnym,  uczymy i wychowujemy również w internacie.

Zespół Szkół Korpusu Kadetów to szkoła z bogatymi tradycjami, zbudowana na bogatych fundamentach Szkół Korpusu Kadetów (głównie KK1 – Lwów).Przekazane przez kadetów przedwojennych tradycje – my, kadeci (uczniowie) inspirowani przez dyrekcję, komendanta, nauczycieli i wychowawców niesiemy w następne pokolenia. Tradycje, to nie tylko mundury galowe, wojskowe wychowanie, ale system wartości, jaki przyświeca całej szkole. Bóg, Honor, Ojczyzna – to nie tylko hasło, ale codzienne poznawanie istoty zawołania. Zgodnie z hasłem twórcy Kadetów – założyciela Szkoły Rycerskiej – ks. Adama Czartoryskiego: „NIC DLA SIEBIE WSZYSTKO DLA OJCZYZNY” uczymy się umiłowania wartości nieprzemijających. Dlatego w Szkołach Korpusu Kadetów każdy dzień jest wydarzeniem.

 Pomagaj z nami!

 

Rozliczając z nami PIT
możesz przekazać 1% na cele statutowe
Fundacja Szkoły Rycerskiej
KRS 0000024026

 

https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000024026/

Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu https://www.pitax.pl/pit-37/">PITax.pl dla OPP" przy współpracy z https://www.iwop.pl/pity/">IWOP.